Текст в заголовке

 

 


Экологическая чистка одежды
теперь и в Украине

Оболонь

пр-т Г. Сталинграда
8, корп. 8
(044) 383-09-88

м. «Левобережная»

ул. Р. Окипной, 4 -б
вход в арку
(044) 362-07-70

м. «Дружбы народов»

ЖК «Новопечерские Липки»
ул. Драгомирова 12,
(044) 383-73-33

м. «Кловская»

БЦ "Парус"
ул. Мечникова,2
(044) 290-5-290

Наши услуги

ХІМЧИСТКА. КИЇВ

Цены Подробное описание

Багато людей притримується хибної думки: навіщо звертатись за допомогою спеціалістів і переплачувати за хімчистку, коли можна самостійно випрати чи зачистити речі. Звісно, деякі вироби, що коштують недорого і використовуються постійно не потребують спеціальних заходів. Але що робити з іншими? Дорогі чоловічі і жіночі костюми, пальто, килими можуть бути зіпсовані чи деформовані, якщо використовувати вологу чистку. Без особливої технології і кваліфікованих спеціалістів у даному випадку не обійтись. Процес, що поверне Вашому одягу і речам початковий зовнішній вигляд – хімчистка. Київ – велике місто і конкуренція в ньому фірм, що пропонують відповідні послуги, дуже висока. Не помилиться при виборі, будьте обачні, звертайтеся по перевірених організацій. Компанія Greenway Lagoon існує на ринку надання послуг прання і хімчистки достатньо давно, вона завоювала славу надійної, професійної і компетентної фірми у даній галузі.

Чому процес хімчистки здобув таку популярність серед населення? Відповідь дуже проста: будь-яка пральна машина використовую воду, віджим, в процесі яких на делікатних тканинах можуть з’явитись затяжки. Навіть спеціальні режими прання не гарантують цілісності, наприклад, ажурного плаття. При використанні хімчистки не застосовують вологу чистку, тому речі не деформуються і не втрачають форму. Такими заходами можна прибрати не тільки бруд, але й неприємні запахи. Для таких тканин, як шкіра, замш, хутро взагалі не існує альтернативи хімчистці.

Greenway Lagoon – це гарантія якості, дбайливого ставленні до Вашого одягу і високого рівня сервісу. Дбайливі руки спеціалістів обережно проведуть всі процеси, Вас обов’язково задовольнить наша хімчистка. Київ – це той куточок України, де ми піклуємось про свій імідж, тому кожен клієнт для нас особливо важливий.